Send til en venn

Bønnerup Strand, feriehus 51-1113

Område

Den hyggelige feriebyen Bønnerup er omgitt av skog, strand og vakker natur.

Bønnerup ligger på nordkysten av Djurslands, ut mot den vakre Kattegatstranden, og i naturskjønne omgivelser. En hyggelig atmosfære hersker her blant gamle fiskerhus og i den travle fiskeri- og lystbåthavnen som ligger vakkert til. Havnen er et deilig oppholdssted med bord, benker og grillplasser. Fersk fisk kan kjøpes her hver dag. På de 2 ytterste moloene, rundt havnen, er det 7 vindmøller. Bønnerup har flere spisesteder og gode innkjøpsmuligheter.

Les mer om Bønnerup Strand

Djursland og Mols - unik natur og Jyllands hovedstad

Djursland og Mols er omgitt av hav på 3 sider. De varierte kyststrekningene og det kuperte landskapet ble skapt under siste istid. Her er det barnevennlige, hvite strender på alle sider av halvøya. Bak strendene er det frodig natur, enestående utsikt, hedeområder, skoger, gressmarker, sjøer og elver.
Norddjursland er kjent for sine høye kalkklinter som er flere millioner år gamle. Mols Bjerge i sør er et storslått, fredet naturlandskap med variert natur, mange turstier og et rikt dyreliv. Området er ideelt å besøke til fots, på sykkel eller på hest.
Djursland er også kjennetegnet av mange velbevarte slott, herregårder og gods som pynter opp i landskapet.


Les mer om Djursland og Mols
 

Attraksjoner

Under Vis på kart kan dere se alle attraksjoner i området, velge hvilken type attraksjon, dere har lyst på å besøke og velge ut attraksjoner i en selvvalgt avstand fra feriehuset deres.

App

Ta med opplevelsene på farten. Med Sol og Strands app med attraksjoner har dere alltid en oversikt over 1500 av Danmarks attraksjoner for hånden. Velg ut attraksjoner etter interesse og den ønskede avstanden. Attraksjonene vises på en liste eller på et kart.

Gi tilbakemelding

Fant dere de ønskede opplysningene eller mangler dere noen informasjoner? Tilbakemelding fra dere er viktig for oss - vi bruker den til å gjøre alt omkring ferien deres bedre.
Ønsker dere svar på feedbacken?
Ja, med e-post
Nei