Naturhistorisk Museum, Skagen

Museet er innredet i en gammel stasjon og eies av 2 biologer. Her kan dere få mer å vite om den enestående naturen i Skagens omegn. Museet vil gjerne ha en dialog med den besøkende, som også er høyst velkommen til å kikke forbi, når han/hun har funnet noe spennende i naturen. Dere kan også ta del i en naturvandring. Et besøk verd er også de interessante utstillinger: 'Strand, klitter og klittplantager', 'Områdets snapseurter', 'De kom med isen' og 'Fra istid til nutid'.
 
Naturhistorisk Museum, Skagen
Flagbakkevej 30
9990 Skagen
Tlf: 98450706
www.naturmuseum-skagen.dk

Copyright © 2003-2012 Sol og Strand Feriehusudlejning A/S

Send til en venn
Periode Klik for at bruge kalenderen Antall gjester Udvidet søk

  Reset  
Nyhetsbrev
Tilmeld dere
vår e-mail nyhetsbrev og få del i online-godbitene før alle de andre.

Bornholm Djursland og Mols Fyn og øyene Jyllands vestkyst Limfjordslandet Lolland, Falster og Møn Nordvestjylland Nordøstjylland Sjælland Sørøstjylland

Gi tilbakemelding

Fant dere de ønskede opplysningene eller mangler dere noen informasjoner? Tilbakemelding fra dere er viktig for oss - vi bruker den til å gjøre alt omkring ferien deres bedre.
Ønsker dere svar på feedbacken?
Ja, med e-post
Nei